Enjoy NT Harpago żel PDF Drukuj Email

      Rozgrzewający żel do masażu.

Enjoy NT to profesjonalna troska o stan Twoich stawów!
KUP TERAZ >>


Rozgrzewający żel do masażu EnjoyNT został opracowany jako środek pozwalający utrzymać stawy i mięśnie w dobrej kondycji. Powszechnie wiadomo, że przygotowanie zawodowych sportowców do treningu wymaga podjęcia różnych działań, wśród których poza rozgrzewka wyjątkowo ważna role odgrywa masaż przy pomocy specjalistycznych preparatów ziołowych. W codziennym życiu prawidłowe przygotowanie się do wysiłku fizycznego ma również duże znaczenie. Zastosowanie rozgrzewającego żelu do masażu pozwoli obniżyć ryzyko kontuzji i przyspieszyć proces regeneracji po treningu.

W skład żelu EnjoyNT wchodzą: hakorośl rozesłana, pieprz kajeński chili i olej arachidowy.
Wyciąg z południowoafrykańskiej rośliny hakorośli rozesłanej („czarci pazur") zawiera glikozydy, flawonoidy i węglowodany. Dzięki połączeniu tych substancji aktywnych roślina posiada działanie antyzapalne i przeciwbólowe w odniesieniu do stawów i mięśni gładkich. Pieprz kajenski [chili] jest skutecznie wykorzystywany przy odmrożeniach. Alkaloid kapsaicyna nadaje pieprzowi charakterystycznej ostrości, dzięki czemu roślina ta posiada działanie rozgrzewające, poprawia krążenie krwi i procesy wymiany w stanach zapalnych. Olej arachidowy dostarcza tkankom cennych substancji odżywczych, które są niezbędne do regeneracji i normalnego funkcjonowania.

  
Stosowanie żelu Enjoy NT:
  • pomaga chronić stawy
  • troszczy się o zdrowie stawów
  • łagodzi zmęczenie i uczucie ciężkości stawów po wysiłku fizycznym


Sposób użycia:
Stosować cienką warstwę na skórę ( wstępnie na części, które podlegają największemu wysiłkowi fizycznemu) i wmasowujemy lekkimi ruchami do całkowitego wchłonięcia (2-3 razy dziennie). Polecane jest zastosowanie przed i po wysiłku fizycznym.
UWAGA! Żelu nie należy stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę oraz żylaki.

Skład i forma preparatu: żel w tubie - 80 ml