Granatin Q10 (Vision) suplement diety PDF Drukuj Email

Gwarancja młodości i urody

Preparat w postaci kapsułek żelowych.
Ziołowy skład: owoce granatowca właściwego, wytłoki winogronKUP TERAZ >>

Żaden środek nie zapewni nam nieśmiertelności. Są jednak sposoby na spowolnienie nieubłaganego upływu czasu o jakieś dziesięć-dwadzieścia lat. GRANATIN Q10 – to eliksir może nie wiecznej, ale bardzo długiej młodości, o który toczyli bój średniowieczni alchemicy oraz naukowcy w ubiegłym wieku. Najlepsi światowi eksperci wyprodukowali ten preparat na początku nowego stulecia specjalnie dla Vision. Zestawy witamin na bazie koenzymu Q10 stały się obecnie bardzo popularne i pożądane na rynku. Jednakże tylko wyprodukowany we Francji GRANATIN Q10 łączy w sobie energię koenzymu Q10 i najsilniejsze naturalne antyutleniacze, jakim jest wyciąg z owoców granatu.

To właśnie ten składnik jest kluczowym elementem formuły zapewniającej przedłużenie młodości. Owoce granatu są bogatym źródłem witamin A, C, E i B oraz substancji mineralnych, takich jak wapń, krzem, żelazo, potas i jod. Granat jest również bogaty w kwas foliowy, niedobór którego może spowodować powstanie przedwczesnych oznak starzenia się.

Cudowne właściwości granatu (zwanego przez Rzymian „jabłkiem kartagińskim”) były znane od kilku tysięcy lat. Właściwości odmładzające tego owocu biorą się stąd, że granat jest silnym antyutleniaczem, znacznie skuteczniejszym od jagód, winogron i zielonej herbaty. Dzięki tym właściwościom wyciąg z owoców granatu chroni skórę przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Preparaty na bazie naturalnych antyutleniaczy, w tym owoców granatu, wyróżniają się skutecznością i naturalnym pochodzeniem. Jest to niezwykle ważne, ponieważ, jak pokazują wyniki badań, chemiczne antyutleniacze powodują negatywne konsekwencje dla naszego organizmu.

Synergia koenzymu Q10 i proszku z owoców granatu zapewnia skuteczną ochronę organizmu. Połączenie tych składników daje efekt odmładzający i wspomaga regenerację komórek. BAD GRANATIN Q10 spowalnia proces starzenia się.

Oprócz ubichinonu i proszku z owoców granatu unikalna formuła preparatu GRANATIN Q10 zawiera również wyciąg z wytłoków winogron oraz witaminy C i E. Dzięki tym składnikom preparat dostarcza organizmowi niezbędnych witamin. Wyciąg z wytłoków winogron wzmacnia ścianki naczyń i poprawia mikrocyrkulację. Witamina E (alfa-tokoferol) chroni strukturę błon komórkowych oraz lipoproteiny o niskiej gęstości przed utlenieniem, zapobiegając tym samym zwiększeniu zawartości „złego” cholesterolu we krwi. Połączenie witaminy E z witaminą C powoduje wzmocnienie ich działania.

Wszystkie składniki zawarte w preparacie cechują się naturalnym pochodzeniem i najwyższą jakością surowca. Do obróbki surowca roślinnego wykorzystuje się nowatorską metodę kriorozdrabniania, tj. rozdrabniania surowca w niskiej temperaturze neutralnego ciekłego azotu. Kriorozdrabnianie pozwala zachować wszystkie cenne właściwości i witaminy zawarte w surowcu roślinnym.


Skład i forma preparatu: 60 kapsułek żelowych po 536 mg


Skład dwóch kapsułek:

Substancje odżywczeIlość% RDA
Wartość energetyczna1,6 kcal / 6,9 kJ-
Białko179 mg-
Węglowodany180 mg-
Tłuszcze22 mg-
Witamina E (α-TE)12 mg100% RDA
Witamina C70 mg88% RDA
Wapń123 mg15 %RDA
Proszek z owoców granatowca właściwego75 mg-
Ekstrakt z wytłoków winogron100 mg-
Koenzym Q1010 mg-
Substancje uzupełniające: żelatyna wieprzowa, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca)
*RDA - zalecane dzienne spożycie


Preparat Granatin Q10 zalecany jest jako środek, który kontroluje ciśnienie tętnicze, spowalnia procesy starzenia się.